Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Mężczyzna zgubił się w lesie

Główne zdjęcie
Las, zdjęcie ilustracyjne

W sobotnie popołudnie mężczyzna zgubił się w lesie w rejonie Kuzi. Jak już nie mógł dalej iść powiadomił policjantów, usiadł i czekał.

1. maja, o godz. 15.45 do Komendy Miejskiej Policji w Łomży dotarło zgłoszenie od mężczyzny, który poinformował mundurowych, że „zgubił się w lesie, przeszedł już 20 km i nie wie gdzie jest" – przekazuje młodszy aspirant Justyna Janowska. Zdezorientowany 56-latek chodził po lasach w rejonie wsi Kuzie i nie mógł się z nich wydostać, aż zabrakło mu sił. Jak już poinformował policjantów, usiadł przy drzewie i czekał. Jak przekazuje Janowska, policjantom skierowanym na miejsce dość szybko udało się namierzyć zgubę. Dzięki komunikacji z mężczyzną policjanci ustawiali się w różnych miejscach i włączali sygnały. Gdy 56-latek usłyszał dźwięki policyjne dokładniejsze namierzenie było kwestią czasu. Sami policjanci przyznają, że operacja przebiegła sprawnie i nie potrzeba było ściągać dużych sił osobowych do przeczesywania lasu. 

Zmęczony mężczyzna został odwieziony do domu. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę