Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Grzmotami przywitał się chłód

Główne zdjęcie
Fot. IMGW

„Bomba chłodu” wkroczyła do Polski. Przez najbliższe dni będzie chłodno, możliwe poranne przymrozki, deszcz i śnieg. Taka pogoda utrzyma się przynajmniej do wtorku.

O 19.30 w Łomży zagrzmiało. Kilka grzmotów i zaczęło padać, najpierw deszcz, a potem deszcz ze śniegiem. Temperatura powietrza spadła do 2°C. Tak oto dotarła do Łomży „bomba chłodu”. Tak meteorolodzy nazwali nagły napływ chłodnego powietrza z Arktyki. 

W najbliższe dni wyraźnie się ochłodzi. Temperatura w dzień nie powinna przekraczać 6 - 9°C. Wzrost temperatury spodziewany jest dopiero we środę. W nocy i nad ranem w tym czasie mogą występować przymrozki, nie tylko przy gruncie. Możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem a także krupy śnieżnej. W tym czasie wzrośnie siła wiatru. Momentami w porywach może przekraczać 50 km/h. Tak potrwa od piątek do niedzieli, później wiatr osłabnie. W sobotę powieje najmocniej.

Jak widać najbliższy weekend zapowiada się chłodny.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę