Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

17-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa

Na początku kwietnia, 17-letni chłopak, najpierw samochodem, a potem pobiciem i paralizatorem próbował pozbawić życia człowieka. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem zastosował wobec Patryka W. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem informuje o śledztwie prowadzonym przeciwko 17-letniemu mieszkańcowi gminy Ciechanowiec, któremu przedstawiono zarzut popełnienia zbrodni usiłowania zabójstwa. 

Z dotychczasowych ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzany w nocy z 4 na 5 kwietnia 2021 roku, na stacji paliw w Ciechanowcu, usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego poprzez jego dwukrotne uderzenie przodem prowadzonego przez siebie pojazdu, w wyniku czego pokrzywdzony doznał min. obrażeń głowy. Następnie Patryk W. wspólnie z Piotrem W. oraz Dawidem W., dokonali pobicia pokrzywdzonego oraz razili posiadanym paralizatorem.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem zastosował wobec Patryka W. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Wobec Piotra W. oraz Dawida W. zastosowano środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę