Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Dalsze przedłużenie zajęć zdalnych

Ogłoszone zostało nowe rozporządzenie Ministerstwa Edukacji i Nauki. Nauka zdalna w szkolnictwie artystycznym, niestety, znowu została przedłużona. Miejmy nadzieję, że poprawa sytuacji epidemiologicznej umożliwi nam powrót do nauczania stacjonarnego jak najszybciej. Jeżeli sytuacja się nie pogorszy, spróbujemy uruchomić przynajmniej nauczanie hybrydowe dla klas pierwszych w drugiej połowie maja. Czekamy na nowe rozporządzenia. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i jeszcze więcej cierpliwości. I miejmy nadzieję - do zobaczenia wkrótce. Nowe przepisy dostępne są pod linkiem udostępnionym poniżej:


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę