Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Przed nami pochmurny i mokry tydzień

Po ciepłej niedzieli (11. kwietnia) nastąpi powolny spadek temperatury. Najchłodniej będzie od wtorku do czwartku. Od zachodu nadciągną chmury, które przyniosą deszcz, a momentami także niewielki śnieg. Rozpogodzi się dopiero pod koniec tygodnia.

W poniedziałek w Polsce północno-wschodniej utrzymywać się jeszcze ciepła aura, choć od zachodu do kraju napływać będzie chłodniejsze powietrze z opadami deszczu. W okolicach Łomży chłodny front nadejdzie pod koniec dnia. W dzień jeszcze ciepło, a temperatura maksymalna wyniesie około 14°C.

Wtorek zapowiada się deszczowy, temperatura powietrza natomiast w dzień nie powinna przekroczyć 4 – 5°C. Wiatr w porywach może osiągać 50 km/h.

W środę temperatura powietrza rano niewiele na plusie, a w najcieplejszej porze dnia wyniesie około 6°C. Możliwe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Będzie wiało z północy, a w porywach wiatr może osiągać nawet 40km/h. We czwartek zimno, temperatura mx. 5 - 6 °C, opady deszczu. Wiatr północny około 30km/h, w porywach do 55km/h.

Piątek sytuacja powoli będzie się poprawiać. Wiatr trochę osłabnie, a temperatura w dzień może osiągnąć 10°C. Pojawią się przejaśnienia. Pod wieczór warstwa chmur przemieści się na południe, a od północy nadejdą rozpogodzenia. Sobota (17. kwietnia) przywita nas słońcem i tak powinno być przez cały dzień. Maksymalna temperatura powietrza spodziewana jest w granicach 13°C. Wiatr północny 35 km/h. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę