Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wyczyścił nieswoją kartę bankomatową

Blisko 10 tys. zł wyniosły straty mężczyzny, któremu przygodny znajomy ukradł kartę bankomatową. Mężczyzna użył kartę 33 razy, za co policja postawiła mu 36 zarzutów.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Łomży, w połowie marca, podczas wspólnej libacji alkoholowej, 47-latek ukradł kartę bankomatową nowo poznanego mężczyzny. Podejrzany płacił nią między innymi za zakupy, wypłacał gotówkę w kilku bankomatach i płacił nią w łomżyńskich restauracjach. Z ustaleń mundurowych wynika, że karta została użyta 33 razy, powodując straty na blisko 10 tysięcy złotych. Ponad to mężczyzna dwa razy bezskutecznie próbował wypłacić pieniądze. 

We środę łomżyńscy kryminalni zatrzymali podejrzanego w jego mieszkaniu, a  noc spędził już w policyjnym areszcie.  Mieszkaniec Łomży usłyszał łącznie 36 zarzutów i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Wypłacanie pieniędzy w nieswojego konta traktowane jest jako włamanie, stąd też, zgodnie z Kodeksem karnym, za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę