Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na 50-tce miał na liczniku 124 km/h

Siedmiu kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. ,,Rekordzista” jechał z prędkością 124 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę.

W ubiegły piątek,  w miejscowości Nowa Kubra na terenie gminy Jedwabne, czworo kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami. Pierwszy, tuż po 12., wpadł kierowca opla. 30-latek jechał z prędkością 102 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę. Mężczyzna nie przyjął mandatu i policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Kolejnym kierowcą, któremu policjanci zatrzymali prawo jazdy za nadmierną prędkość, był 33-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna jechał o 53 kilometry na godzinę za szybko. Został ukarany mandatem karnym. ,,Rekordzista” wpadł tuż po godz. 14. 24 latek rozpędził audi do 124 kilometrów na godzinę. W tym miejscu również obowiązuje ograniczenie do 50 kilometrów na godzinę. Funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny. Po niespełna godzinie mundurowi zatrzymali kolejnego kierowcę audi. 37-latek przekroczył prędkość o 54 kilometry na godzinę, za co został ukarany mandatem karnym.

W sobotę, przed 18, w Łomży na ulicy Szosa Zambrowska mundurowi zatrzymali hyundaia. 35-latek jechał z prędkością 110 kilometrów na godzinę. W tym przypadku policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu. Kolejna kontrola drogowa była w niedzielę, po 11, na ulicy Sikorskiego w Łomży. Nieodpowiedzialny 34-latek jechał bmw przekraczając dozwoloną prędkość o 57 kilometrów na godzinę, za co został ukarany mandatem karnym. Ostatnia kontrola miała miejsce w niedzielę, po 12 w Budach Czarnockich. 38-latek jechał hyundaiem z prędkością 117 kilometrów na godzinę. Stracił prawo jazdy i także został ukarany mandatem karnym.

Wczoraj, łomżyńscy policjanci włączyli się w wojewódzkie działania ,,prędkość”. Mundurowi skontrolowali 79 pojazdów i ujawnili 68 wykroczeń przekroczenia prędkości. 

Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

źródło: KMP Łomża

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę