Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Znane są wstępne przyczyny wypadku w Łomży, do którego doprowadził piętnastolatek

Główne zdjęcie
Rozbity Passat

Znane są już wstępne przyczyny wypadku, do którego doprowadził piętnastolatek. W świąteczną niedzielę (04.04) chłopak jechał Volkswagenem Passatem swoich rodziców i zderzył się czołowo z innym samochodem przy moście Hubala w Łomży.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 15-letni kierowca Volkswagena Passata nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Volkswagenem Golfem, który był kierowany przez 33-letniego mężczyznę - mówi Justyna Janowska z łomżyńskiej policji.

Piętnastolatek w wyniku wypadku trafił do DSK w Białymstoku. Jak mówi Justyna Janowska, okazało się, że rodzice chłopaka nie wiedzieli, że wziął samochód.

- Policjanci ustalili, że 15-latek pod nieobecność ojca, który jest właścicielem pojazdu, wziął z domu zapasowe klucze od samochodu. Sprawa trafi do sądu rodzinnego - dodaje Justyna Janowska.

Sąd może zdecydować, że chłopak nie będzie mógł kierować pojazdami do 21. roku życia.

 

Świąteczne wypadki i 15-letni kierowca

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę