Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Łomża Vive Kielce od nowego sezonu część domowych meczów Superligi rozegra w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Anna Benicewicz-Miazga / Łomza VIVE Kielce

To znakomita wiadomość dla fanów piłki ręcznej z naszego regionu. Od następnego sezonu najbardziej utytułowany klub Superligi - Łomża Vive Kielce część domowych meczów rozegra - w Łomży.

Radosną informację przekazał zastępca prezydenta miasta Andrzej Stypułkowski.

- Doczekaliśmy takiego momentu, że będziemy mieli najwyższą klasę rozgrywkową na terenie naszego miasta w grze zespołowej. Rozmowy dotyczące przeniesienia meczów piłki ręcznej trwały od dłuższego czasu, dlatego też cieszymy się, że skończyły się sukcesem. Widzimy, jakie klub Łomża Vive - jeszcze - Kielce ma osiągnięcia - dodaje Andrzej Stypułkowski.

Wciąż waży się, ile konkretnie meczów Vive rozegra w Łomży, a ile w Kielcach, ale już teraz wiadomo, że na pewno będzie to spotkanie inaugurujące nowy sezon - co potwierdza dyrektor marketingu w klubie Łomża Vive Kielce Paweł Papaj.

- Popularyzacja piłki ręcznej w Polsce jest jednym z naszych priorytetów. Rozegraliśmy już wcześniej chociażby mecz pokazowy w Krakowie, dlatego z otwartością przyjmujemy możliwość grania w Łomży - dodaje Paweł Papaj.

Mecze w Łomży będą rozgrywane w Hali Olimpijczyków, miejmy nadzieję, że już w obecności kibiców na trybunach. 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę