Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Soleo_fotowoltaika.png

Tania energia na wyciągnięcie ręki

Jak płacić mniej za prąd? To pytanie zadaje sobie coraz więcej ludzi, szczególnie po niedawnym wprowadzeniu opłaty mocowej, która skutkuje większymi rachunkami zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak też dla firm. Takiego problemu nie mają właściciele instalacji fotowoltaicznych, zainstalowanych przez firmę Eko-Solar partnera ESOLEO z grupy Cyfrowy Polsat. Wszystko dzięki pierwszej tego typu ofercie na rynku: każdy nowy klient, który zakupi instalację od ESOLEO i podpisze z Plusem umowę kompleksową na sprzedaż prądu, nie będzie już tracił nawet 20% wyprodukowanej przez siebie energii, zyskując możliwość odzyskania całości nadwyżki wyprodukowanej przez siebie energii, która trafi do sieci, co daje znaczące oszczędności.

Widok paneli słonecznych na dachach i ścianach budynków nikogo już nie dziwi. Coraz liczniejsi mieszkańcy mniejszych i większych miejscowości przekonują się do takich domowych elektrowni słonecznych, mając na uwadze nie tylko wymierne korzyści dla naszej planety, ale przede wszystkim znaczące oszczędności, odczuwalne w budżecie każdego gospodarstwa. Wbrew pozorom założenie instalacji fotowoltaicznej nie jest wcale trudne ani bardzo kosztowne. Obecna na rynku od lat firma Eko-Solar partner ESOLEO z grupy Cyfrowy Polsat, wiodącej firmy na rynku usług fotowoltaicznych, zapewnia swym klientom wszechstronną pomoc i doradztwo w każdym punkcie realizacji inwestycji. Pierwszym krokiem jest konsultacja i przeprowadzenie bezpłatnego audytu, obejmującego wycenę i przygotowanie projektu/wizualizacji instalacji, z uwzględnieniem indywidualnych życzeń i potrzeb klienta. Jeśli zachodzi taka potrzeba pracownicy firmy Eko-Solar partnera ESOLEO z grupy Cyfrowy Polsat służą też pomocą w załatwieniu formalności kredytowych, dzięki współpracy z PLUS Bankiem, a po podpisaniu umowy następuje profesjonalny montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej. Sam montaż trwa maksymalnie trzy dni, zaś w przypadku mniejszych instalacji nawet krócej, a po wymianie licznika energii elektrycznej na dwukierunkowy i zgłoszeniu instalacji do Operatora Systemu Dystrybucji zaczyna ona spełniać swoją funkcję i produkować prąd. Z racji wykorzystywania przez firmę Eko-Solar materiałów i urządzeń najwyższej jakości (strategiczni partnerzy ESOLEO to Huawei i Talesun) owa praca przebiega najczęściej bezawaryjnie przez całe lata, jednak klienci mają oczywiście zapewniony serwis gwarancyjny. Na start wszyscy otrzymują trzyletnią gwarancję, obejmującą również skutki takich anomalii pogodowych jak gradobicie czy wichura, a do tego aż 15 lat gwarancji na wady ukryte.

ESOLEO_PLUS_100P_GRAFIKA_0802021_SMALL.jpg
F
irma Eko-Solar partner ESOLEO z grupy Cyfrowy Polsat kieruje swą ofertę do klientów indywidualnych, różnego rodzaju firm oraz gospodarstw rolnych z województwa podlaskiego oraz ościennych, na przykład mazowieckiego. Dzięki wykorzystywaniu przez firmę ESOLEO najnowocześniejszych rozwiązań i technologii oszczędności na rachunkach za prąd sięgają nawet 95%, wobec czego nikt nie może być obojętny, bez względu na stan konta. Kolejnym plusem jest satysfakcja, że zrobiliśmy coś pożytecznego dla Ziemi: nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla swoich dzieci i wnuków, które mogą i powinny żyć w nie gorszych warunkach niż my. Czystego powietrza nie da się wyprodukować ani kupić, musimy razem wspólnie o nie dbać.


ESOLEO i Plus wprowadziły też właśnie nową, rewolucyjną ofertę na rynku fotowoltaiki. To pierwsza tego typu oferta na rynku, zasadniczo zmieniająca zasady rozliczania prosumenta.
Każdy nowy klient, który zakupi instalację fotowoltaiczną od ESOLEO i podpisze z Plusem umowę kompleksową na sprzedaż prądu, nie będzie już tracił nawet 20% wyprodukowanej przez siebie energii, zyskując możliwość odzyskania całości nadwyżki wyprodukowanej przez siebie energii, która trafi do sieci. Dzięki temu klient będzie mógł znacząco obniżyć koszty budowy instalacji fotowoltaicznej. Niższe będą też rachunki za prąd, bowiem skorzystanie z powyższej oferty wiąże się z opłatą handlową wynoszącą jedynie 1 zł, jeśli posiada się umowę abonamentową na inną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu (dla innych klientów będzie to również bardzo niska stawka, wynosząca zaledwie 11 zł).

Dlatego zawsze warto zadzwonić do firmy Eko-Solar partnera ESOLEO z grupy Cyfrowy Polsat, zapytać o szczegóły, wyjaśnić u źródła ewentualne wątpliwości co do samej energii odnawialnej bądź kwestii technicznych, by później już tylko móc bez przeszkód cieszyć się z niezwykle opłacalnej inwestycji na lata!


Firma Eko-Solar partner ESOLEO z grupy Cyfrowego Polsatu

Grzegorz Kiersztan
tel. 600 473 482

g.kiersztan@esoleo.com.pl

tekst płatny

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę