Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Kronika czasów pandemii

Z lepszym, lub gorszym skutkiem uczymy się zdalnie. Jednak nauka zdalna nie wszystkim wystarcza. Dlatego klasy I uczą się stacjonarnie, lub hybrydowo. Grupa starszych uczniów wzięła w grudniu udział w kursie muzycznym w Bremen (Niemcy). Uzyskali nowe doświadczenia, które na pewno przełożą się na postępy w ich grze. Oczywiście ta edycja kursu była online, ale następnym razem jest szansa na wyjazd do Niemiec. Więcej informacji poniżej.

15 listopada przydarzyło się nam nieszczęście - na trzecim piętrze pękł wężyk przy umywalce.  Zalało całe skrzydło budynku, a jako że był to weekend, katastrofę odkryto dopiero w poniedziałek. Przez dwa miesiące trwał remont i na dzień dzisiejszy po powodzi praktycznie nie pozostal ślad.

Ostatnio Marszałek województwa podlaskiego przyznał kilku naszym uczniom roczne stypendia za osiągnięcia na polu kultury. Wszystkim laureatom chcieliśmy gorąco pogratulować.

W Auli szkolnej orkiestra Filharmonii Kameralnej nagrala koncert kolędowy, ktory zapewne część z Panstwa miała okazje oglądać.

Szkoła wzbogaciła się o kilka instrumentów, m.in nareszcie mamy komplet kotłów orkiestrowych w klasie perkusji, z czego na pewno ucieszą się zwłaszcza uczniowie PSM II stopnia.

Klasy pierwsze C6 mają zajęcia z teorii w szkole, natomiast zajęcia z instrumentu są prowadzone hybrydowo, tzn. przynajmniej jedna lekcja jest stacjonarna, druga najczęściej zdalna. Chodzi o to, żeby pomóc najmłodszym w opanowaniu i materiału i podstaw techniki gry.

I nadal z utęsknieniem czekamy na dzień, kiedy znowu będziemy mogli wszyscy razem spotkać się na stacjonarnych zajęciach i koncertach, czego i Państwu i sobie gorąco życzymy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę