Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zapisz dziecko do zerówki albo klasy pierwszej

Zaczęła się rekrutacja dzieci do klas pierwszych w szkołach podstawowych i 6-latków do zerówek w oddziałach przedszkolnych szkół. Informacje szczegółowe i formularze dokumentów dla dzieci z roczników 2014 oraz 2015 znajdują się na stronie internetowej Nabór Łomża 2021/2022. Rodzice 6-latków mogą zgłaszać pociechy i składać dokumenty do 19. lutego, a pierwszaków do 22. lutego.

Należy wypełnić drogą elektroniczną https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/ wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym - instruuje Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży, przypominając, że podpisane dokumenty trzeba złożyć w sekretariacie SP 10 w terminie do 19. lutego. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych nastąpi 25. lutego 2021 r. Ale niezależnie, czy wybieramy SP nr 1, 2, 4, 5, 7, 9 czy 10 - zaczynamy od rejestracji na stronie nabór.

System prowadzi krok po kroku wypełniającego formularz personalny z danymi dziecka i rodziny do rejestracji. Po wyborze oddziału przedszkolnego szkoły rodzic albo opiekun prawny uzupełnia wniosek w komputerze, natomiast wydrukowany formularz z podpisem zanosi do sekretariatu SP. 25. lutego komisje rekrutacyjne szkół podadzą listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych, natomiast 2. marca listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do zerówek.

Rodzice chcący, aby dziecko uczęszczało do zerówki w przedszkolu, będą od 2. marca potwierdzać kontynuację w niej wychowania przedszkolnego. Od 10. do 23. marca odbędzie się cykl rejestracji. 

Do podstawówki zgłoszenie albo wniosek 
Rodzice przyszłych pierwszaków rejestrują dziecko https://nabor.pcss.pl/lomza/szkolapodstawowa/ w dwojaki sposób - wniosek składają, gdy kandydaci są spoza rejonu, o przyjęcie do klasy 1. wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, natomiast zgłoszenie składają, gdy należy do rejonu szkoły. 

http://www.szkola7.lomza.pl/images/do_pobrania/2019_2020/Obwody_sp

Komisje rekrutacyjne w podstawówkach 11. marca ogłoszą listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. Do 16. marca rodzice dzieci będą potwierdzać wolę przyjęcia w formie pisemnego oświadczenia, zaś 17. marca komisje wywieszą listy kandydatów przyjętych i  nieprzyjętych.

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę