Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 stycznia 2021 napisz DONOS@

Nowy Radny Rady Miejskiej w Łomży

Główne zdjęcie
Marcin Dębek (fot. facebook)

Marcin Dębek, startujący z listy nr 15 KWW Mariusza Chrzanowskiego, zajmie miejsce w Radzie Miasta po zmarłym śp. radnym Witoldzie Chludzińskim. Postanowienie w tej sprawie opublikował Komisarz Wyborczy w Łomży.

Jan Leszczewski, Komisarz Wyborczy w Łomży, w opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego postanowieniu nr 1/2021 poinformował, o wstąpieniu w wakujący mandat radnego w okręgu wyborczym nr 3 Rady Miejskiej w Łomży Marcina Dębka. „Uzyskał on kolejną największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności oraz nie zrzekł się pierwszeństwa do objęcia mandatu” - czytamy w komunikacie. 

Przypomnijmy, 19. grudnia 2020 roku zmarł Witold Chludziński, który zasiadał w Radzie Miasta, 29 grudnia Komisarz Wyborczy wygasił mandat radnego. Zgodnie z prawem wakujące stanowisko, o ile może, obejmuje następny kandydat z listy, który uzyskał kolejną, największą liczbę głosów. Marcin Dębek w jesiennych wyborach 2018 roku uzyskał 194 głosy. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę