Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Andrzejki

30 listopada obchodziliśmy w naszej grupie ,,Andrzejki".

Tradycyjnie, ostatniego dnia listopada obchodzimy w naszym przedszkolu zabawę ,,Andrzejkową". Wszystkie dzieci przebrane za czarownice, wróżki, czarodziejów oraz postacie bajkowe brały dziś udział w wielu zabawach tanecznych oraz muzyczno - ruchowych. Nie zabrakło oczywiście najważniejszego elementu dzisiejszego dnia - wróżb. Dzieci mogły dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości poprzez losowanie przedmiotów z zaczarowanego pudełka. Poprzez grę ,,w butelkę" dowiedziały się, jaką wróżbę kryją dla nich gwiazdy. Natomiast ostatni bucik wskazał nam dziecko, które pierwsze wyjedzie w daleką podróż. Był to bardzo magiczny dzień, a zarazem radosny i pełen niespodzianek. Czekamy na kolejną zabawę Andrzejkową już za rok.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 30 listopada 2020 14:24
Data ostatniej edycji: pon, 30 listopada 2020 14:41:25

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę