Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

Kolejni pijani za kierownicą

Kolejnych trzech kierowców straciło prawo jazdy po tym, jak będąc na „podwójnym gazie” jeździli drogami publicznymi - informują łomżyńscy policjanci.

W miniony weekend, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 3 kierowców, którzy prowadzili samochody będąc pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich wpadł w ręce mundurowych w piątek, około 17, po tym jak spowodował kolizję z innym pojazdem. Badanie alkomatem wykazało, że 57-latek ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Kolejny nieodpowiedzialny kierowca, to 28-letni mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z łomżyńskich ulic w sobotę przed 8. Jak się okazało, miał blisko promil alkoholu w organizmie, prowadząc kilkunastotonowy pojazd ciężarowy.
Amatorem jazdy na ,,podwójnym gazie” okazał się również 53-letni mieszkaniec Łomży. Ten przyjechał na miejsce zdarzenia drogowego, pojazdem ,,pomocy drogowej” będąc w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał on także wymaganych uprawnień do kierowania takim pojazdem. Wszyscy kierowcy, natychmiast stracili prawo jazdy.

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę