Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 stycznia 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Stawiskami

Pod Stawiskami w kierunku Łomży na DK61 samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Dwie osoby podróżujące osobówką trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

Około 16:45 na lesie między Karwowem a Stawiskami na DK61 samochód osobowy toyota z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Stawisk TIRem. Uderzenie było tak silne, że w ciężarówce wyrwało koło po lewej stronie. Ostatecznie ciężarówka zatrzymała się na jezdni a osobówka wpadła do rowu. 

Dwie osoby" kobieta i mężczyzna z toyoty trafili do szpitala. Droga w tym miejscu jest zablokowana. 

Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. 

Policja wyznaczyła objazdy: od strony Łomży w Kisielnicy kieruje na Kolno, a dalej w Korzenistem można skręcić na Stawiski. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę