Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

"Pasowanie na Przedszkolaka"

We wtorek 24 listopada 2020r. w gr.3latków odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka".

Był to pierwszy wyjatkowy dzień w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystośc ze względu na wprowadzone obostrzenia po raz pierwszy odbyła się bez udziału Rodziców. Małe przedszkolaki dzielnie mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Zatem zasłużyły na miano PRZEDSZKOLAKA. Pani Dyrektor pasowała każde dziecko czerwonym ołówkiem życząc wszystkim Przedszkolakom, aby czas spędzony w przedszkolu przyniósł im wiele radości z poznawania siebie i świata.
Na znak przyjecia do grona przedszkolaków dzieci otrzymały Dyplomy i Medale Przedszkolaka - upominek od Rodziców. Dziękujemy! Uwieńczeniem tak emocjonujących występów był słodki poczęstunek.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 29 listopada 2020 15:18
Data ostatniej edycji: śr, 14 kwietnia 2021 21:51:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę