Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Listopadowa pogoda

W tym tygodniu tematem zajęć w naszej grupie była ,,Listopadowa pogoda".

Dzieci rozmawiały na temat zjawisk atmosferycznych związanych z późną jesienią, układały rytmy wg wzoru, odtwarzały podany rytm ruchem ciała, określały kierunki położenia kropelki względem parasola, dowiedziały się w jaki sposób należy ubrać się podczas deszczowej pogody. Dzieci rozwijały również motorykę małą i dużą poprzez ćwiczenia wg Metody Dobrego Startu. Kontynuowaliśmy również Pedagogikę Planu Daltońskiego, której koncepcja bardzo przypadła dzieciom do gustu oraz rozwija ich samodzielność, odpowiedzialność oraz współpracę. Zadania w tym tygodniu związane były z tematyką tygodniową. Dzieci miały wykonać parasol wg wzoru, przenieść za pomocą słomki krople deszczu na szablon parasola oraz umieścić za pomocą pęsety pompony do kubeczka wg wzoru na karcie. W tym tygodniu wprowadziliśmy również "Tygodniowy kalendarz pogody", na którym codziennie dzieci zaznaczały aktualną pogodę. Tydzień zakończyliśmy wspaniałą zabawą z okazji "Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 27 listopada 2020 18:42
Data ostatniej edycji: pt, 27 listopada 2020 18:53:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę