Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

Ostatni tydzień na samospis w Powszechnym Spisie Rolnym 2020

Tylko do końca listopada możliwy jest samospis w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Obowiązek dotyczy wszystkich gospodarstw rolnych: prowadzonych przez osoby fizyczne, prawne czy podmioty nieposiadające osobowości prawnej.

1. września został uruchomiony Powszechny Spis Rolny 2020. Ze względu na pandemię miał być przeprowadzony głównie w formie samospisu na stronie spisrolny.gov.pl.

Od poniedziałku 23 listopada br. zmieniły się zasady. Na przeprowadzenie samospisu rolnicy mają teraz 2 dni od momentu pierwszego skutecznego zalogowania do aplikacji. Po ich upływie logowanie do formularza nie będzie możliwe.

Z rolnikami, którzy w tym czasie nie zakończą uzupełniania formularza skontaktuje się rachmistrz – przypomina GUS.

Spis rolny odbywa się co 10 lat - ostatni miał miejsce w 2010 roku. Jego główny cel to zebranie aktualnych informacji o rolnictwie w Polsce. Udział gospodarstw w spisie jest obowiązkowy. W całej Polsce jest ok. 1,5 mln gospodarstw rolnych, w województwie podlaskim ok. 84 tys. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę