Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

OSM Piątnica włącza się w akcję #WeźWolneOdRaka

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica dołączyła do akcji #WeźWolneOdRaka. Wszyscy pracownicy Spółdzielni otrzymają dodatkowy dzień płatnego urlopu w celu wykonania badań z zakresu profilaktyki onkologicznej.

#WeźWolneOdRaka to kampania informacyjno-społeczna mająca na celu propagowanie regularnego wykonywania badań profilaktycznych. Inicjatorem akcji jest Fundacja „L” działająca na terenie województwa podlaskiego. Jednym z celów fundacji jest współpraca z lokalną społecznością w zakresie edukacji i promocji zdrowego trybu życia. W ramach akcji #WeźWolneOdRaka Fundacja „L” zachęca pracodawców do szerzenia idei profilaktyki nowotworowej poprzez udzielanie dodatkowego dnia płatnego urlopu, przeznaczonego na wykonanie badań. 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę