Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 stycznia 2021 napisz DONOS@

XXVIII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – bez udziału publiczności z retransmisją on line.

XXVIII Giełda Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Scena Młodych Wokalistów w tym roku odbędzie się bez udziału publiczności.

Dzieci i młodzież z terenu powiatu łomżyńskiego i miasta Łomża, chcący wystąpić w przesłuchaniach mogą zgłosić się do 23 listopada br. wysyłając zgłoszenie na maila rok@4lomza.pl. Termin 28 listopada.

Szczegółowe informacje dostępne są w pod adresem www.rok.4lomza.pl lub bezpośrednio pod linkiem http://rok.4lomza.pl/index.php?wiad=1155


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę