Udany weekend Justyny

Justyna Korytkowska

Dwa zwycięstwa oraz drugą lokatę wywalczyła w kolejnych swoich startach na biegach ulicznych Justyna Korytkowska.

Najpierw zwyciężyła w VII Biegu Siedmiu Róż rozgrywanym 13. października w Czerwonce koło Różana. Dystans 10 km nasza biegaczka pokonała w 37.41 sek. zwyciężając zawody.

W sobotę w XII memoriale Wolińskiego, rozgrywanym w Skarżysku Kamiennej, lekkoatletka „PREFBETU ŚNIADOWO” Łomża, zajęła drugą lokatę. Na trasie 10 km nasza biegaczka do zwyciężczyni Sabiny Jarząbek (KKL Kielce) straciła około 20 sekund uzyskując wynik 36.49 sek.

Na drugi dzień, w niedzielę,  Justyna podczas IX Tumskiej Dychy w Płocku Płock zwyciężyła uzyskując, na wymagającej trasie, czas 37.30 sek.

Na dwóch ostatnich zawodach startował również Rafał Pogorzelski, który odpowiednio zajął miejsca 5-te (Skarżysko czas 33.22 sek.) oraz 4-te (Płock 33.33 sek.).