Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 listopada 2020 napisz DONOS@

Udany weekend Justyny

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

Dwa zwycięstwa oraz drugą lokatę wywalczyła w kolejnych swoich startach na biegach ulicznych Justyna Korytkowska.

Najpierw zwyciężyła w VII Biegu Siedmiu Róż rozgrywanym 13. października w Czerwonce koło Różana. Dystans 10 km nasza biegaczka pokonała w 37.41 sek. zwyciężając zawody.

W sobotę w XII memoriale Wolińskiego, rozgrywanym w Skarżysku Kamiennej, lekkoatletka „PREFBETU ŚNIADOWO” Łomża, zajęła drugą lokatę. Na trasie 10 km nasza biegaczka do zwyciężczyni Sabiny Jarząbek (KKL Kielce) straciła około 20 sekund uzyskując wynik 36.49 sek. 

Na drugi dzień, w niedzielę,  Justyna podczas IX Tumskiej Dychy w Płocku Płock zwyciężyła uzyskując, na wymagającej trasie, czas 37.30 sek. 

Na dwóch ostatnich zawodach startował również Rafał Pogorzelski, który odpowiednio zajął miejsca 5-te (Skarżysko czas 33.22 sek.) oraz 4-te (Płock 33.33 sek.).

200829104429.jpg
Foto: Justyna Korytkowska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
wt, 20 października 2020 08:45
Data ostatniej edycji: wt, 20 października 2020 09:13:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę