Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Bezpieczeństwo na drodze

Wszystkie dzieci znają już zasady ruchu drogowego, wiedzą również w jaki sposób należy zachowywać się na ulicy, aby było bezpiecznie.

Jeden tydzień września poświęcony był tematyce ,,Bezpieczeństwo na drodze". Poprzez różnorodne zabawy, gry, opowiadania, ilustracje, dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy zachowywać się podczas podróżowania samochodem czy przechodzenia przez ulicę. Dzieci samodzielnie namalowały przejście dla pieszych, przez które następnego dnia przechodziły wg wskazanego koloru na sygnalizatorze świetlnym. Wybrały się również na wycieczkę, na prawdziwe skrzyżowanie, aby w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę. Dzieci z uśmiechem na twarzy spacerowały w okolicy przedszkola, śpiewając znaną wszystkim przedszkolakom piosenkę
,, Czerwone światło stój,
Zielone światło idź,
Na żółtym świetle zawsze czekaj,
Tak już musi być! "
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 26 września 2020 22:14
Data ostatniej edycji: so, 26 września 2020 22:41:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę