Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.mpd.4lomza.pl

„Rzeka pełna życia”

Muzeum Przyrody w Drozdowie organizuje,konkurs plastyczny, pt. „Rzeka pełna życia”. Celem niniejszego konkursu jest zwrócenie uwagi na piękno i bogactwo rzeki jako środowiska życia. Również wzbudzenie zainteresowania przyrodą Ziemi Łomżyńskiej związanej z Narwią i innymi rzekami regionu.


Konkurs ma też na celu pogłębienie wiedzy na temat organizmów roślinnych i zwierzęcych rzek, ich wyglądu i przystosowań do środowiska życia. konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Ziemi Łomżyńskiej. Prace oceniane będą w trzech grupach wiekowych: do lat 6; 7-10 lat; 11-13 lat. Autorów najciekawszych prac pragniemy wyróżnić upominkami. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu. Jesienią w Muzeum odbędzie się wystawa, na której zaprezentowane zostaną najciekawsze prace konkursowe.
Prace należy przysyłać do 10 czerwca 2004 r. na adres: Muzeum Przyrody w Drozdowie, ul. Główna 38, 18-421 Piątnica, tel. kont. (086) 219 20 81.
Technika wykonania prac może być dowolna. Prace przedstawione na formacie nie mniejszym niż A-4 powinny zawierać następujące informacje:
- imię i nazwisko autora pracy,
- wiek dziecka,
- nazwa i adres przedszkola lub szkoły,
- nazwisko opiekuna dziecka.
230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę