Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Drodzy Rodzice i Uczniowie ! !

Opublikowano Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,które wprowadza obowiązek prowadzenia zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Spora część naszych nauczycieli nie czekając na rozporządzenie rozpoczęła zdalne nauczanie już 16 marca. Będziemy prowadzić nauczanie wszelkimi dostępnymi metodami i narzędziami wykorzystując w komunikacji dwustronnej między Państwem, a nauczycielami wszystkie dostępne kanały: messengera, skypa, whatsappa, microsoft teams, maile, telefony i mms-y. Z jakiego narzędzia będziecie Państwo korzystać, zależy od wspólnego uzgodnienia z nauczycielami. Prosimy o pilny kontakt z nimi. Pomocą również będziemy służyć na stronie szkoły i we Fryderyku. W przypadku wątpliwości i kłopotów prosimy o kontakt ze szkołą lub bezpośrednio z Dyrektorem PSM (mail: dyr.psmlomza@idsl.pl). Zdalnie będziemy oceniać, ale również sprawdzać obecność (czytaj: pilnować systematycznego udziału w proponowanych formach zajęć). Wszyscy musimy przejść przez ten trudny czas. Powodzenia. Życzymy dużo zdrowia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę