Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Rodzice klas trzecich cyklu 6-letniego

poniżej informacje nt. zdalnej nauki teorii

25 marca 2020

KSZTAŁCENIE SŁUCHU         kl. III c6

Drodzy  Rodzice i Uczniowie Trzecioklasiści,

od dzisiaj ruszamy ze zdalnym nauczaniem. Nie jest to zadanie łatwe (brak doświadczenia i specyficznych narzędzi) jednak jesteśmy w sytuacji w której znaleźliśmy się nagle i bez naszej winy i musimy podjąć to wyzwanie. Proszę o pomoc dzieciom w wejściu na podaną stronę (strona wymaga użycia wtyczki Flash i włączenie głośnika, należy zaznaczyć nieznane interwały przez kliknięcie w głośnik) i systematyczną 10 minutową aktywność na niej. Aby uzyskać najlepsze rezultaty proszę zacząć od dwóch interwałów i codziennie dodawać jeden nowy. Myślę, że to będzie zadanie (atrakcyjne) na ten tydzień dla naszych dzieci. Temat lekcji i link do strony poniżej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę nam wszystkim zdrowia.

Dorota Dobrowolska

Ps.

Proszę rodziców o meldunek pracy zdalnej dzieci dwa razy w tygodniu, bo muszę sprawdzić obecność. Jestem dostępna na WhatsApp, ale można to zrobić również SMSem lub wiadomością na e-dzienniku Fryderyk.

 

T: Utrwalenie poznanych interwałów (pryma czysta, sekunda mała i wielka, tercja mała i wielka, kwarta czysta, oktawa czysta) oraz trójdźwięków – rozpoznawanie, ćwiczenia słuchowe (ćwiczenia zdalne na stronie dur-moll.pl)

 http://www.dur-moll.pl/fortepian.htm

http://www.dur-moll.pl/trojdzw.htm 

 

Rytmika: Improwizacja ruchowa do muzyki   - Taniec Mai

 https://youtu.be/UG-WU0ZbgK8

Życzę wszystkim dzieciom świetnej zabawy – nauczcie się tej piosenki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę