Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Witamy!!

Witamy serdecznie wszystkie nasze Kochane Maluszki oraz ich Rodziców na naszej nowej grupie.

Kochani!

Witamy serdecznie wszystkie nasze Kochane Maluszki oraz ich Rodziców na naszej nowej grupie. Bardzo za wami tęsknimy i mamy nadzieję, że jak najszybciej skończy się ta epidemia i będziemy mogli wrócić do ,,normalnego” życia, do wspólnych zabaw oraz wspólnego odkrywania świata. Teraz niestety możemy jedynie przełączyć się na zdalne nauczanie. Codziennie będziemy udostępniały różne zabawy oraz zajęcia edukacyjne, karty pracy  oraz linki stron internetowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że macie Państwo mnóstwo swoich obowiązków, pracę zdalną, dzieci szkolne, ale nie zapomnijcie również o tych małych przedszkolakach, którym też warto codziennie poświęcić chwilę czasu na wspólną zabawę, poprzez którą mogą kreatywnie spędzić z wami czas, a zarazem zdobyć nową wiedzę. Mamy nadzieję, że materiały które będziemy udostępniały chociaż w niewielkim stopniu wykorzystacie podczas zabaw edukacyjnych z dziećmi.

Zapraszamy również do śledzenia naszej strony na Facebooku.

https://www.facebook.com/Przedszkole5lomza-109444710459791/?ref=br_rs

 

W razie pytań lub gdy po prostu się stęsknicie za nami jesteśmy do waszej dyspozycji poprzez prywatną wiadomość Messenger oraz pod telefonem.

Życzymy Wam dużo zdrowia oraz uśmiechu na co dzień, a także wspólnego, rodzinnego spędzania czasu. Bądźcie mądrymi rodzicami i trzymajcie się zasady #Zostańwdomu. Pozdrawiamy ciepło.

Wasze Panie wychowawczynie – p. Iza oraz p. Basia

Foto:
Agata Komorowska
wt, 24 marca 2020 08:26
Data ostatniej edycji: wt, 24 marca 2020 08:35:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę