Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Dyżury wakacyjne przedszkoli publicznych w 2020roku

Dyżury wakacyjne przedszkoli publicznych w 2020 roku Informujemy, iż w czasie wakacji dyżury będą pełniły następujące placówki przedszkolne: w lipcu 2020 r. Przedszkole Publiczne Nr 15 (ul. Kołłątaja 10, tel. 86 2189119); w sierpniu 2020 r. Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Wyzwolenia 1, tel. 86 2162250. Rodzice, których dzieci będą korzystać z wychowania przedszkolnego w okresie wakacyjnym, mogą zgłaszać dzieci do 8 maja 2020 r. w przedszkolu, do którego aktualnie uczęszcza dziecko. Dyrektorzy przedszkoli przekazują listy dzieci do przedszkoli dyżurujących do 15 maja 2020 r. W dniach 19-21 maja 2020 r. w godz. 7:00-16:00 rodzice stawiają się w przedszkolu dyżurującym celem podpisania deklaracji potwierdzającej uczestnictwo dziecka na zajęciach w danym przedszkolu. Do przedszkoli dyżurujących mogą być zapisywane dzieci z przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Łomża.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę