piątek, 15 listopada 2019 napisz DONOS@

Nie tylko PiS i PO

Mamy „jedynkę”, „dwójkę” i jeszcze kilkanaście innych numerów. Aż, a może tylko, 16 mieszkańców Łomży ubiega się o miejsca w polskim Sejmie. „Jedynką” jest Rafał Przychodzeń, a „dwójką” Zbigniew Prosiński. Publikujemy pełna listę kandydatów na posłów w wyborach, które odbędą się dokładnie za miesiąc. Ciekawe są nazwiska, ale i zawody jakie „przedstawiciele narodu” sobie powpisywali. My mamy m.in. posła na Sejm RP, parlamentarzystkę i pozostałego wyższego urzędnika administracji rządowej.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 24 województwo podlaskie (liczba mandatów: 14)

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
1 TYSZKIEWICZ Robert (wydawca) Białystok
2 TRUSKOLASKI Krzysztof (ekonomista) Białystok
3 KAMIŃSKA Bożena (ekonomista) Suwałki
4 BORYSEWICZ Maciej Andrzej (prawnik) Łomża
5 CZYKWIN Eugeniusz (dziennikarz) Białystok
6 DEN Jolanta (leśnik) Czarna Białostocka
7 BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz (prawnik) Białystok
8 CIEŚLIK Leszek Stanisław (radca prawny) Augustów
9 ŁAWROWSKA Joanna Dorota (adwokat) Białystok
10 NOWAK Tadeusz Zenon (nauczyciel akademicki) Łomża
11 ZWOLIŃSKA Bożena Teresa (samorządowiec) Bielsk Podlaski
12 PIORUNEK Jacek (radca prawny) Łomża
13 GUTOWSKI Mateusz Damian (pedagog) Białowieża 
14 RAŚ Andrzej (zootechnik) Mońki
15 ROSZKOWSKA Halina (nauczyciel języka polskiego) Osipy Lepertowizna
16 ŻERO Franciszek Krzysztof (pracownik administracyjny) Siemiatycze
17 DOLIWA Stanisław Adam (nauczyciel wiedzy o społeczeństwie) Grajewo
18 SASINOWSKA Dorota (monter) Krajewo Borowe
19 KARASZEWSKA Katarzyna (pedagog) Suwałki
20 SAMUL Marek (lekarz weterynarz) Kolno
21 PYRKO Paulina (pracownik administracyjny) Grabówka
22 TALKOWSKI Bronisław (emeryt) Kruszyniany
23 SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta (historyk) Białystok
24 TARGOŃSKI Łukasz (informatyk) Białystok
25 ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja (urzędnik) Łomża
26 KARCZEWSKA Wioletta Maria (nauczyciel języka obcego) Białystok
27 MALINOWSKA Beata (pracownik administracyjny) Fasty
28 CIMOSZEWICZ Tomasz (przedsiębiorca) Knyszyn

Komitet Wyborczy Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
1 BASIEWICZ Mirosław (technik rolnik) Słobódka
2 KOCHANOWSKI Andrzej (inżynier pożarnictwa) Grajewo
3 BUCHOWSKA Monika (inżynier rolnictwa) Radziucie
4 SZKLARZEWSKI Karol (przedstawiciel handlowy) Szczuczyn
5 BOBROWSKA Krystyna (ogrodnik) Suwałki
6 KALIŃSKA Paula (inżynier architektury wnętrz i krajobrazu) Czarna Wieś
7 FIERTEK Józef (przedstawiciel handlowy) Łomża
8 BOŁTRUCZYK Kazimierz (kierowca) Warszawa
9 KOSMOWSKA Edyta (pedagog) Stawiane
10 OSIECKI Zygmunt (teolog) Słobódka
11 FLIS Monika (teolog) Rutka-Tartak
12 ŁAWRYNOWICZ Eugeniusz Zdzisław (przedsiębiorca) Augustów
13 GWIAZDA Ewa (ekonomista) Grajewo
14 BZURA Łukasz (inżynier rolnictwa) Niedźwiedzkie
15 KOZIKOWSKA Marta (technik architektury krajobrazu) Popowo
16 FLIS Ryszard (kierowca) Rutka-Tartak
17 BOŁTRUCZYK-KASABUŁA Monika (specjalista zdrowia publicznego) Białystok
18 KRASOWSKI Andrzej (technik mechanik) Wysokie Mazowieckie
19 PUCHNOWSKI Zbigniew Jacek (jachtowy kapitan żeglugi wielkiej) Augustów

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
1 WINNICKI Robert Artur (publicysta) Warszawa
2 KIEŁCZEWSKI Adam (inżynier mechanik) Grajewo
3 KRASOWSKI Krzysztof (prawnik) Białystok
4 NICEWICZ Stanisław (rolnik) Knyszewicze
5 MAJEWSKA Barbara (nauczyciel języka obcego) Białystok
6 JABŁOŃSKI Krzysztof (technik rolnik) Sobótka
7 GONTARSKA Marzanna (kosmetyczka) Grajewo
8 BIELAWSKI Wiesław Henryk (przedsiębiorca) Jurowce
9 DANILUK Jolanta (referent do spraw usług) Białystok
10 KOŁOSOWSKA Katarzyna (sprzedawca) Białystok
11 DZIEDZIC Zenon (socjolog) Suwałki
12 PROKOPOWICZ Paweł (przedsiębiorca) Kąty
13 KOŁAKOWSKI Adam (prawnik) Białystok
14 ZAJKO Katarzyna (pracownik administracji) Białystok
15 ROKICKI Mariusz (programista) Białystok
16 IWANOWSKA Adrianna (pracownik fundacji) Warszawa
17 WAIS Michał Eugeniusz (fizyk) Białystok
18 GRABOWSKA Monika (pracownik biurowy) Wasilków
19 SADOWSKI Jakub Andrzej (sprzedawca) Supraśl
20 BARANOWSKI Hubert (student) Białystok
21 PRZANOWSKA Izabela (kosmetolog) Nurzec-Stacja
22 LEWONIEWSKI Marcin (radiolog) Sobolewo
23 PROKOPOWICZ Anna Katarzyna (ekonomista) Białystok
24 KARWOWSKI Łukasz (specjalista ds. sprzedaży) Tyszki-Wądołowo
25 JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz (architekt) Białystok
26 KOSSAKOWSKI Mariusz (inżynier BHP) Białystok
27 ZABOROWSKA Karina (ekonomista) Podkamionka
28 STYPKA Maciej (przedstawiciel handlowy) Białystok

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1 KRAJEWSKI Stefan (politolog) Krajewo Białe
2 LECH Mirosław (historyk) Laskowszczyzna
3 GROCHOWSKI Wojciech (ekonomista) Grajewo
4 LESZCZYŃSKI Jerzy (inżynier rolnictwa) Ciechanowiec
5 CIEŚLUKOWSKI Cezary (ekonomista) Suwałki
6 ZAWISTOWSKA Agnieszka (inżynier rolnictwa) Brzóski Gromki
7 KULIKOWSKA Ewa (ekonomista)Rostołty
8 PŁOŃSKA Wiesława Bożenna (technik budownictwa) Białystok
9 KRZYŻANOWSKA Bożena (dyrektor szkoły) Siemiatycze
10 DYJUK Bogdan (nauczyciel) Augustów
11 RAFAŁOWSKI Krzysztof (inżynier ochrony środowiska) Kolno
12 BOBEL Maciej (dyrektor domu kultury) Patoki
13 MAGNUSZEWSKI Marian (inżynier rolnik) Mońki
14 KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew (inżynier ochrony środowiska) Augustów
15 JAKUBIAK Ewa (nauczyciel akademicki nauki wojskowe) Szabły Młode
16 SZCZYGIELSKA Agnieszka (doradca rolniczy) Sokółka
17 NOWAK Magdalena (doradca finansowy) Białystok
18 ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta (inżynier zootechniki) Zabłudów - Kolonia
19 SAWICKI Sławomir (inżynier elektryk) Sokółka
20 CHOŁKO Tadeusz (emeryt) Płociczno Osiedle
21 JAKACKI Tomasz (technik weterynarii) Jakać Borki
22 JĘDZUL Joanna (przedsiębiorca) Suwałki
23 KAŹMIERCZAK Małgorzata (ekonomista) Wasilków
24 ZARZECKI Michał (rolnik) Żebry
25 KARCZEWSKA Małgorzata (specjalista do spraw marketingu i handlu) Bielsk Podlaski
26 RYKOWSKI Grzegorz (radca prawny) Białystok
27 PRZYBYLAK Irena Zofia (emerytka) Drozdowo
28 JANOWSKI Mikołaj inżynier (rolnik) Przechody

Komitet Wyborczy Prawica
1 PRZYCHODZEŃ Rafał (inżynier inżynierii środowiska) Łomża
2 LASKOWSKI Józef (politolog) Wiżajny
3 KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta (prawnik) Białystok
4 ROZMUS Marek Jerzy (technik mechanik) Białystok
5 OŚWIECIŃSKA Wioletta Ewa (menadżer) Pogorzałki
6 JABŁOŃSKI Franciszek Józef (kierowca) Mońki
7 GĄSKA Paweł (inżynier inżynierii środowiska) Łomża
8 WALENDZEWICZ Małgorzata (ekonomista) Suwałki
9 SIENKIEWICZ Rafał (specjalista administracji publicznej) Ruda
10 RANIK Bogumiła Ewa (instruktor kulturalno-oświatowy) Kolno
11 LIPIŃSKI Artur (technik mechanik) Łomża
12 LASKOWSKA Gabriela (studentka) Białystok
13 KWIATKOWSKI Benedykt (inżynier budownictwa) Białystok
14 RUTKOWSKI Roman Stefan (elektryk) Białystok

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1 PIONTKOWSKI Dariusz (nauczyciel historii) Białystok
2 ZIELIŃSKI Jarosław (parlamentarzysta) Suwałki
3 PASZKOWSKI Bohdan Józef (radca prawny) Białystok
4 GWIAZDOWSKI Kazimierz (parlamentarzysta) Mścichy
5 ŻALEK Jacek (poseł) Białystok
6 BASZKO Mieczysław Kazimierz (nauczyciel wychowania fizycznego) Sokółka
7 KOŁAKOWSKI Lech Antoni (poseł na Sejm RP) Łomża
8 KRYNICKA Bernadeta (parlamentarzysta) Łomża
9 WNOROWSKI Henryk Jan (nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne) Białystok
10 ANDRUSZKIEWICZ Adam (parlamentarzysta) Grajewo
11 MUZYK Agnieszka Barbara (nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne) Łomża
12 SIEKIERKO Łukasz (radca prawny) Wysokie Mazowieckie
13 CZEPE Roman (przedstawiciel władzy samorządowej) Łapy
14 MODZELEWSKI Piotr (pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej) Łomża
15 MADRAS Tomasz Stefan (nauczyciel akademicki) Białystok
16 JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta (rolnik) Franckowa Buda
17 PUCZYŁOWSKA Elżbieta (nauczyciel nauczania początkowego) Augustów
18 KUCHAREWICZ Grzegorz (farmaceuta) Białystok
19 SUPIŃSKI Rafał (przedstawiciel władzy samorządowej) Mońki
20 BIAŁY Alicja (przedstawiciel władzy samorządowej) Białystok
21 MIODUSZEWSKI Andrzej (prezes) Zambrów
22 NIENAŁTOWSKA Bożena (dyrektor departamentu) Kleosin
23 DZIATKOWSKI Marek (rolnik) Filipów Czwarty
24 ŁUKASZEWICZ Henryk (nauczyciel informatyki w szkole podstawowej) Hajnówka
25 BUJNO Bożena Teresa (przedstawiciel władzy samorządowej) Perlejewo
26 ZDUŃCZYK Agnieszka (dyrektor szkoły) Miastkowo
27 WASILEWSKA Izabela (pedagog) Ptaki
28 SZCZUDŁO Aleksandra (dyrektor do spraw energetyki) Ciechanowiec

Komitet Wyborczy Skuteczni Piotra Liroya-Marca
1 SAWICKI Marcin (przedsiębiorca) Białystok
2 SIKORSKI Piotr (rolnik) Modzele-Górki
3 KONIUCH Bogusław (technik cyfrowych procesów graficznych) Białystok
4 JANKOWSKA Edyta (fryzjer) Sidory
5 DANIŁOWSKI Igor (doradca finansowy) Łomża
6 BOBIK Joanna (księgowa) Toporki
7 KOSACKA Anna (socjolog) Sokółka
8 ROGOWSKA Monika (przedstawiciel handlowy) Lewickie Stacja
9 KOSNO Rafał Marcin (przewodnik turystyczny) Białystok
10 NIETUPSKI Cezary (automatyk) Białystok
11 CHORUŻA Katarzyna (ekonomista) Białystok
12 PAWŁOWSKI Piotr (przedstawiciel handlowy) Białystok
13 GRYCUK Grzegorz (monter) Białystok
14 KAMIEŃSKA Justyna (przedszkolanka) Narew
15 CZAPIEWSKI Adam (technik informatyk) Białystok

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
1 KRUTUL Paweł (przedsiębiorca) Białystok
2 KUSZNIERUK Piotr (inżynier automatyki Białystok
3 ROSIŃSKA Katarzyna Ewa (prawnik) Białystok
4 PROKOPIUK Seweryn (socjolog) Widowo
5 MAŃCZUK Tomasz (przedsiębiorca) Lipsk
6 BOROWIK Janusz (przedsiębiorca) Białystok
7 REMBISZEWSKA Justyna (socjolog) Białystok
8 MURAWKO Elżbieta (sprzedawca) Suwałki
9 ARASIMOWICZ Renata (technik rolnik) Stara Dębszczyzna
10 CZERNIAWSKA Izabela Teresa (nauczyciel) Łomża
11 DEONIZIAK Joanna Grażyna (pedagog) Białystok
12 POPŁAWSKI Jakub (nauczyciel akademicki - nauki techniczne) Białystok
13 BIRGIEL Marcin (administrator systemów komputerowych) Suwałki
14 MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda (inżynier elektrotechniki) Białystok
15 ŚNIADACH Mieczysław (nauczyciel historii) Kolno
16 JANOSZKA Grzegorz Jan (instruktor terapii uzależnień) Białystok
17 SKOWROŃSKI Adrian (pozostali pracownicy obsługi biurowej) Białystok
18 MIRONOWICZ Mikołaj (inspektor nadzoru) Białystok
19 ARTYSIEWICZ Michalina Daria (studentka) Zaścianki
20 ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia (filolog języka nowożytnego) Białystok
21 KRAWCZYK Anna Małgorzata (technik rolnik) Olszanka
22 JANICKI Dariusz Jerzy (lekarz chirurg) Łomża
23 OSIEJEWSKI Jakub (filolog języka nowożytnego) Białystok
24 WYSOCKA Kamila Maria (pozostali pracownicy obsługi biurowej) Białystok
25 JASIONEK Anna (plastyk dekorator) Bolcie
26 DROBEK Grzegorz (informatyk) Szepietowo Wawrzyńce
27 SIELAWA Magdalena (prawnik) Białystok
28 KORONKIEWICZ Wojciech Janusz (dziennikarz) Białystok

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy
1 DYMKO Łukasz (przedsiębiorca) Białystok
2 PROSIŃSKI Zbigniew (menadżer) Łomża
3 MAKSIMIUK Janusz (politolog) Białystok
4 PIWNIK Anna (nauczyciel biologii) Zaścianki
5 JAKIMIUK Dawid (przedsiębiorca) Bielsk Podlaski
6 HARABURDA Katarzyna Sylwia (sprzedawca) Augustów
7 KUBIAK Rafał (operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych) Białystok
8 STROCIAK Halina (technik budowlany) Sochonie
9 KONIUCH Izabela (sprzedawca) Białystok
10 BAILEY Agnieszka (pośrednik w obrocie nieruchomościami) Wasilków
11 WOJNO Sylwester (rolnik) Szepietowo
12 KAPŁANOW Łukasz (operator kontroli bezpieczeństwa) Augustów
13 PONIATOWSKA Beata (menadżer gastronomii) Ciechanowiec
14 NYSZTOR Justyna (przedsiębiorca) Kostry-Noski
15 KUŹNICKA Anna (statystyk medyczny) Choroszcz
16 MAZUR Joanna (specjalista administracji publicznej) Szepietowo
17 KALICKI Adrian (nauczyciel wychowania fizycznego) Szepietowo
18 KUBIAK-BABIŃSKA Joanna Agnieszka (nauczyciel wychowania fizycznego) Białystok
19 NAUMIUK Piotr (rolnik) Kaniuki
20 BAGIŃSKI Krzysztof Janusz (informatyk) Lubin
21 GRABKA-LEVIN Kamila Anna (pracownik obsługi biurowej) Ścinawa
22 KOCHOWICZ Krzysztof Longin (projektant grafiki) Lubin
23 KANIA Kazimierz Edward (technik mechanik) Lubin
24 KALICIŃSKA Barbara (pracownik administracyjny) Żabice
25 SZWIEC Bogumiła Małgorzata (specjalista administracji publicznej) Lubin
26 KALISKA Kamila Barbara (pracownik obsługi biurowej) Lubin
27 WASILEWSKI Wojciech (radca prawny) Brańsk


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę