Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Sukces z teorii

W Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów klas III cyklu sześcioletniego szkół muzycznych I stopnia, odbywającym się w Olsztynie 14 maja 2019 roku, brała udział trójka naszych uczniów przygotowana przez Panią Dorotę Dobrowolską. Wszyscy wrócili z tarczą. Masłowska Amelia zdobyła II miejsce, Krupiński Filip - I wyróżnienie, a Paweł Jacak - II wyróżnienie. Gratulujemy młodym muzykom i ich nauczycielce!!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę