Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Pierwsze wydanie "Forum Gospodarczego Łomży"

Uprzejmie informuję o pierwszym wydaniu miesięcznika “Forum Gospodarcze Łomży”, który jest bezpłatnym dodatkiem do dzisiejszej Gazety Współczesnej.

Nasza wkładka będzie ukazywała się w każdy ostatni piątek miesiąca. Na łamach miesięcznika Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa będzie prezentowała własne poglądy oraz informowała o własnych działaniach. W przyszłości planujemy również stworzyć możliwości promowania zrzeszonych firm w naszym wydawnictwie.
Czekamy na opinie od Państwa na temat miesięcznika “Forum Gospodarcze Łomży”!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę