Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z Robertem Tyszkiewiczem

Wczoraj (23.08.2005r.) zgodnie z zapowiedzią odbyło się spotkanie przedstawicieli Forum Gospodarczego Łomży i zainteresowanych przedsiębiorców z kandydatem na posła- panem Robertem Tyszkiewiczem. Kandydat (przewodniczący PO powiatu białostockiego, lider listy) zaprezentował w skrócie najistotniejsze punkty programu gospodarczego Platformy Obywatelskiej i swój punkt widzenia na różne aspekty tegoż programu.

Po omówieniu problemów dotyczących całego kraju, rozmowa zawęziła się do rozwiązania problemów województwa Podlaskiego. Padały pytania dotyczące omawianego programu gospodarczego jak też i planowanej polityki socjalnej. Następnie poruszone zostały sprawy z “podwórka łomżyńskiego”, mówiono między innymi o drażliwym temacie budowy sklepu wielkopowierzchniowego
w centrum miasta. Dało się słyszeć głosy niezadowolenia z decyzji podejmowanych w Łomży przez przedstawicieli PO. Podsumowując wczorajszą prezentację pan Robert Tyszkiewicz był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i zostawił dobre wrażenie na przedstawicielach Forum Gospodarczego Łomży.
Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski, V-ce Prezes Józef Kosiorek i Członek Rady Artur Filipkowski.

Przypominam o kolejnych spotkaniach, które odbędą się już dziś (24.08.2005 r.) o godzinie 17:00 w siedzibie Forum Gospodarczego Łomży i Cechu Rzemiosł Różnych, przy ulicy Giełczyńskiej 4. Gościć u nas będą: kandydat na posła pan Jan Jarota (LPR) oraz o godzinie 18:00 kandydat na senatora pan Remigiusz Fabiański (PO).
Zapraszamy przedsiębiorców do uczestnictwa!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę