Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Spotkania z kandydatami ruszyły

W dniu wczorajszym (17.08.2005 r.) w siedzibie Forum Gospodarczego Łomży przy ulicy Giełczyńskiej 4 odbyło się spotkanie przedstawicieli Forum z panem Lechem Kołakowskim, kandydatem na posła.

Pan Kołakowski zaprezentował w skrócie program partii Prawo i Sprawiedliwość, którą reprezentuje, oraz swój punkt widzenia na najbardziej interesujące aspekty związane
z gospodarką i problemy dotykające łomżyńskich przedsiębiorców. Prezentacja pana Kołakowskiego zostanie oceniona merytorycznie
i zestawiona z prezentacjami kolejnych kandydatów szukających poparcia
w Forum Gospodarczym Łomży.
Łomżyńską Izbę Przemysłowo Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski oraz V-ce Prezes dr Stanisław Kaczyński.

W załączniku pismo wystosowane przez Pana Lecha Kołakowskiego do sygnatariuszy Forum.

Następne spotkanie odbędzie się 24 sierpnia 2005 r. z panem Robertem Tyszkiewiczem startującym w wyborach z ramienia Platformy Obywatelskiej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę