Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Z perspektywy list

Proszę o przekazanie mieszkańcom Miasta Łomży informacji, że do dnia dzisiejszego tj. 08 kwietnia br., Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej “Perspektywa”, ani osobiście Zbigniew Lipski nie otrzymali od Prezydenta Miasta Łomży żadnego pisma dotyczącego przekazania monitoriungu miejskiego na rzecz spółdzielni.


Zarządowi Spółdzielni jest przykro, że trwająca debata radiowa oraz artykuły prasowe powołują się na rzekome pismo. Stawiamy więc pytanie panu Prezydentowi. Czy jest to właściwa forma rozwiązywania tego typu problemu?
Uważamy, że jest w tym dużo polityki, zamieszania spowodowanego chyba chęcią odwrócenia uwagi od faktu, że Prezydent do dnia dzisiejszego nie posiada koncepcji rozwoju monitoringu miejskiego. Ta hałaśliwa dyskusja na pewno nie poprawi bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta jak również naszego osiedla.
Chcemy przypomnieć Panu Prezydentowi oraz wszystkim zabierającym głos w tej sprawie, że to właśnie sztab ludzi zatrudnionych w ratuszu prowadził, przygotowywał i decydował o urządzeniach, sposobie rozmieszczania kamer i wyborze systemu VINCI. To przedstawiciele Urzędu Miasta wyjeżdżali do innych miast, w których jest monitoring, zasięgali informacji i wybrali najbardziej nowoczesny system w tym okresie.

w podpisie
Zbigniew Lipski
Prezes SM Perspektywa
Leszek Konopka
Z-ca Prezesa SM Perspektywa
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę