środa, 25 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Tragiczne potrącenie rowerzysty

Nie przeżył mężczyzna, który we wtorek po południu został potrącony przez samochód w okolicy wsi Uśnik na terenie gminy Śniadowo. Rannego, nieprzytomnego 77-letniego rowerzystę po potrąceniu przez BMW zabrała karetka pogotowia. Niestety obrażenia jakich doznał okazały się śmiertelne. To nie jedyne groźne zdarzenie z wtorkowego popołudnia. Karetka pogotowia pojawiła się także na ul. Wojska Polskiego w Łomży, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów.

Do obu zdarzeń doszło we wtorek przed godziną 16. Na razie nie są znane ich okoliczności. Wyjaśniają to policjanci, którzy w przypadku wypadku w Uśniku pracują pod nadzorem prokuratora. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca BMW podczas wymijania potrącił tu 77-letniego rowerzystę. Kierowca samochodu był trzeźwy, a w przypadku poszkodowanego rowerzysty, który zmarł niedługo po zabraniu z miejsca wypadku, odpowiedź na to pytanie będą mogły dać dopiero badania krwi.

Jeśli chodzi o zderzenie samochodów na ul. Wojska Polskiego, to z pierwszych informacji wynika, że zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Doszło tu do zderzenia cysterny i dwóch samochodów osobowych. Ze względu na newralgiczne miejsce w którym doszło do zderzenia się aut – w pobliżu ronda w. Brunona, na którym prowadząca w kierunku Ostrołęki ulica Wojska Polskiego krzyżuje się z ulicami Poznańską i Browarną - były spore utrudnienia w ruchu i korki w tej części miasta.

Foto:
Foto:
Foto:

 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0