niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Prognoza pogody na sylwestra

W sobotę w Łomży i regionie ma być przeważnie słonecznie, ale nie za ciepło. W niedzielę będzie cieplej, ale za to bez słońca. Rano możliwe opady deszczu ze śniegiem, a wieczorem i nocą opady deszczu. Tomasz Siemieniuk synoptyk dyżurny białostockiego zespołu IMGW-PIB opracował prognozę pogody na dwa ostatnie dni 2017 roku.

W sobotę w dzień zachmurzenie przeważnie umiarkowane, a temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.
W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. W drugiej połowie nocy opady śniegu, przejściowo możliwe także marznące opady deszczu ze śniegiem i deszczu, powodujące gołoledź. Temperatura minimalna od -2°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, po północy wzmagający się okresami do dość silnego, w porywach osiągający 55 km/h, południowo-wschodni.
W niedzielę zachmurzenie duże. Opady deszczu, początkowo możliwe opady deszczu ze śniegiem.
Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków południowych.
W nocy z niedzieli na poniedziałek zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0