niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Gigantyczny karambol w Marianowie

Siedem samochodów zderzyło się w Marianowie na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W karambolu uczestniczyły m.in. dwie duże ciężarówki, których kabiny są doszczętnie zniszczone. Policja podaje, że trzy osoby ranne w wypadku zostały zabrane do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana przez blisko 9 godzin.

Do wypadku doszło około godz. 11.20. Wstępne ustalenia policji potwierdzają nasze wcześniejsze informacje. Do karambolu miało dojść po tym, gdy jadąca od Łomży ciężarówka uderzyła w tył samochodu marki suzuki, a nastepnie doszło do zdrzenia czołowego tirów po którym samochody wpadły do przydrożnego rowu. W karambolu uczestniczyło jeszcze kilka innych aut - dwa busy i dwa samochody osobowe. Samochody uderzały w siebie na zasadzie domina. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności tego wypadku.
Po karambolu do szpitala trafiło dwóch kierowców tirów i kierowca osobowego suzuki.

Droga przez blisko 9 godzin była zablokowana. Dopiero przed godz. 20. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży poinformowała, że droga została odblokowana i ruch w obie strony odbywa się normalnie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0