niedziela, 25 lutego 2018 napisz DONOS@

Zapowiadana zima zaskoczyła na drogach. Zablokowana 64.

- Warunki drogowe są fatalne. Na drodze jest ślisko, leży błoto pośniegowe, ciągle pada śnieg, a niektórzy kierowcy tirów jadą niemal środkiem drogi – mówi kierowca, który po godz. 14. jechał drogą krajową nr 64 z Łomży do Białegostoku. Po drodze mijał m.in. samochód, który dachował w Bożejewie. Jemu udało się przejechać, ale teraz droga jest zablokowana, po wypadku do którego doszło w Zawadach. Policjanci zalecają objazdy przez Zambrów lub Mężenin. W regionie doszło też do innych zdarzeń. W Cydzynie autobus szkolny wypadł z drogi

Bardzo ślisko jest także na ulicach w Łomży. Kierowcy mają problem z podjazdem pod większe wzniesienia. Tak było np. na ulicy Sikorskiego od mostu Hubala. Gigantyczny korek samochodów „połączył”  Łomżę i Piątnicę, a najszybciej poruszali się piesi... Policjanci mówią, że póki co nie odnotowano wypadku drogowego, ale są kolizje.

Autobus szkolny wypadł z drogi
W okolicach Nowego Cydzyna na ternie gminy Piątnica z drogi wypadł autobus szkolny przewożący około 30 dzieci. Do zdarzenia doszło ok. godziny 15.30 na drodze pomiędzy Jeziorkiem a Starym Cydzynem. Dzieciom nic się nie stało, ale dwie dorosłe osoby zabrano do szpitala. To kierowca autobusu, który wyprowadzając dzieci po wypadku miał upaść i opiekunka, która także miała uskarżać się na bóle.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Łomża, ul. Sikorskiego, utrudniony podjazd
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0