niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Ślisko i niebezpiecznie

Pogoda nie sprzyja kierowcom. Jazdę utrudniają opady śniegu z deszczem i śniegu. Policjanci proszą o ostrożną jazdę, przede wszystkim z dostosowaną do warunków prędkością. Wczoraj wieczorem jadący zbyt szybko drogą do Nowogrodu kierowca forda wypał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Szczęśliwie nic mu się nie stało, ale ma rozbity samochód i musi zapłacić 400 złotych, bo od policjantów dostał mandat za stworzenie zagrożenia na drodze.

Do tego zdarzenia doszło tuż przed godz. 18. na odcinku pomiędzy Nowymi Kupiskami a Mątwicą.  Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że według ustaleń policji kierowca forda nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze.

To nie jedyna wczorajsza stłuczka, która była spowodowana niedostosowaniem się kierowców do pogody. Około godziny 13. kierowca fiata brawa jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w hamującego przed nim fiata punto, które uderzyło jeszcze w kia. Sprawca kolizji dostał mandat 300 zł. Do podobnego zderzenia doszło też ok. godz. 17. na skrzyżowaniu Alei Legionów z Aleją Piłsudskiego. Tu kierowca nissana najechał na tył skody. Także on dostał mandat 300 zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0