niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Kolizja pijanego kierowcy w cudzym aucie

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 36-letni kierowca renaulta, który wczoraj doprowadził do kolizji z samochodem kia w Nowych Kupisach. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, ale szybko został odnaleziony przez policję. Jak się okazało samochód, którym jechał należał do jego pracodawcy, a ten wziął go bez jego wiedzy i zgody.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 8.40 rano. Kierowca renaulta cofając uderzył w zaparkowany na poboczu kia i oddalił się. Widzący zdarzenie świadkowie wezwali  policję. Funkcjonariusze szybko zlokalizowali porzucony pojazd przy jednej z posesji w Nowych Kupiskach.
– Na miejscu był właściciel pojazdu, który oświadczył, że mężczyzna, który nim jechał wziął samochód bez jego wiedzy i zgody – relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży dodając, że miał on wykorzystać pozostawione przez pracodawcę kluczyków w samochodzie.
Kierującego zatrzymano chwilę później na łąkach pomiędzy Nowymi Kupiskami a Jednaczewem. Okazało się, że 36-latek był pijany - miał ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna policjantom oświadczył, że prawo jazdy posiada, ale chyba je zgubił.
Mężczyzna został zatrzymany przez policję do wytrzeźwienia. Wówczas ma usłyszeć zarzuty, a później będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0