sobota, 17 lutego 2018 napisz DONOS@

Poranne wypadki

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala po dwóch zdarzeniach drogowych do których doszło w poniedziałkowy poranek w okolicach Łomży. Najpierw na drodze z Chomentowa do Śniadowo wywróciła się mazda, później pod Jedwabnem hyundai zjechał na pole. Po pierwszym zdarzeniu do szpitala zabrano trzy osoby, po drugim jedną. Na razie nie są znane przyczyny tych zdarzeń.

Do pierwszego z wypadków doszło po godz. 3. w nocy. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży samochód mazda jechał w kierunku Śniadowo, gdy nagle – z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn - kierowca zjechał na pobocze, po czym auto przewróciło się na boku. W samochodzie jechały trzy osoby i wszystkie zostały zabrana do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku.

Do innego zdarzenia doszło po godzinie 8.00 w Jedwabnem, ale – jak podkreśla policja – poza drogą publiczną. Kierująca hyundaiem młoda kobieta prawdopodobnie najpierw uderzyła w przyczepę, po czym zjechała na pobliską łąkę i auto zatrzymało się po przejechaniu kolejnych  kilkudziesięciu metrów. Gdy pierwsi ratownicy dotarli na miejsce zdarzenia kierująca hyundaiem miała być nieprzytomna. Kobieta już przytomna została zabrana do szpital.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0