niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Korzystanie z zasobów platformy

Przedstawiamy mini-przewodnik dotyczący sposobu korzystania z zasobów platformy MOODLE w zależności od potrzeb. Zapraszamy do lektury!

Nowy użytkownik projektowej platformy MOODLE ma dwie możliwości dostępu do zasobów:

1. Jako GOŚĆ:

Przechodzimy na stronę logowania i wybieramy opcję 'zaloguj jako gość'. W tej opcji możemy przeglądać wszystkie dostępne zasoby, ale w kursach nie mamy możliwości wykonywania quizów, testów i ankiet. Jest to dobra opcja do przejrzenia zawartości kursów i innych materiałów, zachęcamy jednak do wykorzystania możliwości platformy w pełni tworząc swoje konto. Instrukcja poniżej.

2. Jako UŻYTKOWNIK:

Na stronie logowania wybieramy opcje 'utwórz nowe konto'. Konto (bezpłatne) tworzone jest z uwierzytelnieniem poczty elektronicznej, więc aby dokończyć rejestrację, należy potwierdzić to kliknięciem w wiadomośc otrzymaną na adres podany przy rejestracji.

Uzytkownik może samodzielnie zapisać się do wszystkich dostępnych kursów (strona główna --> kursy) i wykorzystać je w pełni mając możliwość brania udziału we wszystkich dostepnych aktywnościach.

W razie pytań, prosimy o kontakt na zse.lomza@gmail.com lub k.z.malinowska@gmail.com. Zachęcamy do przeglądania, testowania i wykorzystania zasobów naszej platformy MOODLE!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0