piątek, 23 lutego 2018 napisz DONOS@

Wymiana komendantów

Szef Komendy Powiatowy Policji w Grajewie został przeniesiony do Augustowa, a Komendant Powiatowy Policji z Augustowa do Grajewa. W poniedziałek dokonano zmian na stanowiskach szefów obu sąsiadujących komend. Policja nie informuje co było przyczyną zamiany.

Od lewej: młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie  i młodszy inspektor Wiesław Mursztyn były p.o. Komendanta Policji w Grajewie (fot. KWP Białystok)
Od lewej: młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz nowy Komendant Powiatowy Policji w Grajewie i młodszy inspektor Wiesław Mursztyn były p.o. Komendanta Policji w Grajewie (fot. KWP Białystok)

Nowym Komendantem Policji w Grajewie od teraz młodszy inspektor Arkadiusz Bobowicz. Ma 47 lat, a służbę w resorcie rozpoczął w 1990 roku. Od początku związany był z suwalską jednostką Policji, gdzie przechodził kolejne szczeble zawodowe. W 2005 roku został zastępcą naczelnika sekcji ruchu drogowego, a dwa lata później jej naczelnikiem. Od lutego 2016 roku do wczoraj kierował augustowską komendą Policji. W poniedziałek do Komendy w Grajewie wprowadził go zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski.
W trakcie uroczystości pożegnano od roku pełniącego funkcję komendanta KPP w Grajewie, młodszego inspektora Wiesława Mursztyna, który został w poniedziałek powołany na Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0