środa, 15 sierpnia 2018 napisz DONOS@

Mistrzowskie popisy tancerzy

Około 260 par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego startowało w XXI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o "Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża, Mistrzostwa Podlaskiego Związku Tańca Sportowego”, który w niedzielę rozegrano w Piątnicy. Pary przyjechały m.in. z Gdańska i Gdyni, Krakowa i Wieliczki, Warszawy i Płocka, Ełku, Giżycka i Olecka oraz Augustowa i Łomży.

Turniej jak zwykle zorganizowali łomżyńscy trenerzy tańca Magdalena Pardo- Baczewska i Jacek Baczewski z Klubu Tańca Towarzyskiego „AKAT” w Łomży oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. W kracie turnieju cztery pary z klubu Akat awansowały do wyższych klas sportowych. To Dawid Gutowski i Izabela Czerwińska - awans do klasy E, Radosław Walczyk i Aleksandra Czerwińska awans do klasy B w stylu latynoamerykańskim, Kamil Lewicki i Zuzanna Ogórkowska awans do klasy B w stylu standardowym oraz Mateusz Żebrowski i Aleksandra Wronowska awans do klasy B w stylu standardowym.
Wieczorną Galę Taneczną poprowadziła jurorka „Tańca z Gwiazdami” Iwona Pavlovic, a podczas Gali oprócz występu par na najwyższym poziomie można było podziwiać pokazy dziecięcych grup tanecznych Klubu AKAT oraz pokaz Dorosłych Miłośników Tańca.

WYNIKI TURNIEJU:
8-9 lat klasa "G"
1. Sienica Igor - Szymulewska Julia (Promenada Olecko)
2. Darmetko Igor - Wysocka Natalia (AKAT Łomża)
3. Antoni Rytel - Laura Białucha (AKAT Łomża)
3. Kochanowski Jan – Zosia Faryna (AKAT Łomża)

10-11 lat klasa G
1. i Super Puchar – Hubert Baczewski - Paulina Żebrowska (AKAT Łomża)
1. Sobczyński Łukasz - Sawko Aleksandra (AKAT Łomża)
1. Bartosz Weber - Oliwia Mrozek (AKAT Łomża)
2. Żebrowski Mikołaj - Szydlik Wiktoria (AKAT Łomża)
2. Laskowski Kacper - Kosińska Wiktoria (AKAT Łomża)

3. Kozikowski Sebastian - Jakacka Aleksandra (AKAT Łomża)

10-11 lat klasa "F"
1. Gąsiewski Nikodem - Mańko Witkoria (AKAT Łomża)
2. Fabiszewski Mikołaj - Zabora Kamila (AKAT Łomża)
3. Wróblewski Mikołaj - Ramotowska Zuzanna (AKAT Łomża)
4. Konopka Adam - Jemielita Magda (AKAT Łomża)
5. Jan Kochanowski - Nikola Dołęga (AKAT Łomża)

12-13 lat klasa G
1. Gogacz Mateusz - Szablan Julia (Czar Par Giżycko)
2. Patora Mateusz - Olszewska Aleksandra (AKAT Łomża)

12-13 lat klasa F
1. Kodzis Michał - Cwalina Katarzyna (AKAT Łomża)
2. Gutowski Dawid - Czerwińska Izabela (AKAT Łomża) i awans do klasy E
3. Puławski Jakub - Domitrz Iga (AKAT Łomża)
4. Laskowski Grzegorz - Krynica Anna (AKAT Łomża)

Solistki Młodsze klasa H
1. i Super Puchar Gabriela Samsel (Atria Ostrołęka)
1. Laura Białucha (AKAT Łomża)
1. Aleksandra Jakacka (AKAT Łomża)
1. Lidia Jankowska (AKAT Łomża)
1. Zuzanna Mrozek (AKAT Łomża)
1. Natalia Wysocka (AKAT Łomża)
2. Wiktoria Kosińska (AKAT Łomża)
2. Aleksandra Mrozek (AKAT Łomża)

Solistki Młodsze klasa G
1. Agnieszka Jemielity (AKAT Łomża)
1. Aleksandra Sawko (AKAT Łomża)
2. Wiktoria Szydlik(AKAT Łomża)
2. Zosia Faryna (AKAT Łomża)
2. Paulina Żebrowska (AKAT Łomża)
3. Karolina Żebrowska (AKAT Łomża)

Solistki Starsze klasa G
1. Kamila Zabora (AKAT Łomża)
2. Julia Szmit (AKAT Łomża)
3. Aleksandra Olszewska (AKAT Łomża)

10-11 lat OPEN STANDARD
3. Poleszuk Jakub - Magdalena Kuczewska
4. Tunkiewicz Kacper - Stańczyk Julia
5. Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela

10-11 lat OPEN LATIN
3. Tunkiewicz Kacper - Stańczyk Julia
4. Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela
5. Poleszuk Jakub - Magdalena Kuczewska

12-13 lat OPEN STANDARD
2. Jezusek Wiktor - Krynica Julia

14-15 lat OPEN STANDARD
1. Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra
5. Ostrowski Gabriel - Wilimczyk Wiktoria
6. Pieńkowski Mateusz - Kostecka Julia
7. Folga Bartosz - Klaudia Plona

14-15 lat OPEN LATIN
1. Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra

16-18 lat OPEN STANDARD
1. Dzwonkowski Mateusz - Brulińska Dagmara
3. Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina
4. Krakowiecki Mateusz - Święcka Zuzanna
5. Lewicki Kamil - Zuzanna Ogórkowska

16-18 lat OPEN LATIN
1. Dzwonkowski Mateusz - Brulińska Dagmara
3. Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina
4. Krakowiecki Mateusz - Święcka Zuzanna
6. Chrostowski Maciej - Brulińska Sandra

POWYŻEJ 18 lat OPEN STANDARD
1. Patryk Plona - Julia Dębek

POWYŻEJ 18 lat OPEN LATIN
1. Patryk Plona - Julia Dębek

10-11 lat klasa "E"
1. Klekotko Mateusz - Kramarewicz Anna (Promenada Olecko)
3. Tunkiewicz Kacper - Stańczyk Julia
5. Poleszuk Jakub - Magdalena Kuczewska
6. Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela

12-13 lat klasa E
1. Latoszek Jakub - Bociąg Marika (Dance Imperium Pruszków)
2. Oskar Żebrowski - Puławska Natalia
4. Chrobak Bartosz - Kiersztan Amelia
6. Mieczkowski Maciej - Polkowska Maja

12-13 lat klasa D STANDARD
1. Łukowski Szymon - Sienkiewicz Gabriela (Promenada Augustów)
4. Jezusek Wiktor - Krynica Julia

12-13 lat klasa D LATIN
1. Zelmański Remigiusz - Olkowicz Amelia
4. Jezusek Wiktor - Krynica Julia

14-15 lat klasa "E"
1. Pietrzyk Mikołaj - Potocka Oliwia (Feniks Białystok)
4. Kodzis Krzysztof - Grzech Pola (AKAT Łomża)
5. Konopka Andrzej - Domańska Agata (AKAT Łomża)

14-15 lat klasa "D" STANDARD
1. Chomaniuk Damian - Klimiuk Ksenia (Twist Białystok)
3. Folga Bartosz - Klaudia Plona
4. Pieńkowski Mateusz - Kostecka Julia
6. Ostrowski Gabriel - Wilimczyk Wiktoria

14-15 lat klasa "D" LATIN
1. Chudziński Jakub - Zubrzycka Katarzyna (Dwója Ełk)
2. Ostrowski Gabriel - Wilimczyk Wiktoria
3. Pieńkowski Mateusz - Kostecka Julia
6. Folga Bartosz - Klaudia Plona

14-15 lat klasa "C" STANDARD
1. Affre Julian - Preś Ewelina (Duet Warszawa)

14-15 lat klasa "C" LATIN
1. Affre Julian - Preś Ewelina (Duet Warszawa)
6. Walczyk Radosław - Aleksandra Czerwińska awans do klasy B

pow.15 lat klasa "C" STANDARD
1. i awans do klasy B Kamil Lewicki - Zuzanna Ogórkowska
2. Żebrowski Mateusz - Wronowska Aleksandra (AKAT Łomża)
6. Plona Rafał - Filipkowska Linda (AKAT Łomża)

pow.15 lat klasa "C" LATIN
1. Franczak Maciej - Rolyuk Anna (UKS Feeling Warszawa)
2. Żebrowski Mateusz - Wronowska Aleksandra (AKAT Łomża)
6. Plona Rafał - Filipkowska Linda (AKAT Łomża)

pow.15 lat klasa "B" STANDARD
1. Patryk Plona - Julia Dębek
6. Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina

pow.15 lat klasa "B" LATIN
1. Gajek Adam - Kłopocka Kalina (UKS FEELING – Warszawa)
5. Krakowiecki Mateusz - Zuzanna Święcka
6. Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina

Dorośli Turniej OPEN STANDARD
1. Stopka Dariusz - Rek Karolina (UKS FEELING – Warszawa)
2. Domiter Hubert - Wąsacz Karolina (KS M-TEAM Kraków)
3. Binkowski Jacek - Grabińska Justyna (CORTE TOP DANCE Warszawa)
6. Mateusz Dzwonkowski - Dagmara Brulińska

Dorośli Turniej OPEN LATIN
1. Woźniak Patryk - Polakowska Justyna (CORTE TOP DANCE Warszawa)
2. Dobak Maciej - Pechner Magdalena (CORTE TOP DANCE Warszawa)
3. Fejklowicz Piotr - Niedośpiał Anna (MCT Wieliczka)

na podstawie materiału ROK Łomża/ zdjęcia ROK Łomża

Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto:
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
Foto: Fot. Foto Partner
cz
wt, 24 października 2017 10:22
Data ostatniej edycji: wt, 24 października 2017 20:03:41

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę