środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Ukrywali się. Wpadli przy okazji

Policjanci z Łomży informują o zatrzymaniu dwóch poszukiwanych. Jeden z nich wpadł gdy nocą jechał bez żadnego oświetlenia, drugi pogubił się przedstawiając się danymi swojego brata. Pierwszy z zatrzymanych to 24-latek, drugi jest o 5 lat starszy.

Jak informuje policja 24-latek był poszukiwany na podstawie Zarządzenia Sądu Rejonowego w Łomży do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. W ręce policji wpadł przy okazji kontroli drogowej, po tym gdy zatrzymano go nocą jak jechał jednośladem, który nie posiadał żadnego oświetlenia. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 24-latek ma do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności.
Niespełna dwie godziny później, patrolujący centrum Łomży policjanci, podczas sprawdzania miejsca, gdzie może ukrywać się osoba poszukiwana, podjęli czynności wobec młodego mężczyzny. Chłopak nie posiadał przy sobie dokumentów, a przy podawaniu danych osobowych mylił się. Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia mundurowych. Szybko wyszło na jaw, że 29–letni mieszkaniec jednej z podłomżyńskich miejscowości posługiwał się danymi swojego brata, ponieważ był poszukiwany listem gończym. Tak jak 24-latek trafił on do aresztu, przy czym 29-latek spędzi tam najbliższy rok.

cz
pt, 20 października 2017 08:22
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2017 14:47:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0