niedziela, 18 lutego 2018 napisz DONOS@

Z narkotykami w kieszeniach

30-latek został zatrzymany przez policję, po tym gdy znaleziono przy nim narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Mieszkaniec Łomży podejrzenia wzbudził gdy na widok policyjnego patrolu przyspieszył kroku i zaczął się dziwnie rozglądać.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj po godz. 17. na terenie jednego z osiedli. Mężczyzna widząc policyjny patrol miał przyspieszy kroku i podejrzanie się zachowywać. W trakcie sprawdzania 30-latka w kieszeniach jego kurtki policjanci odnaleźli dwie torebki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny zawinięty w banknot 10-złotowy. Okazało się, że była to amfetamina i marihuana.  W mieszkaniu mężczyzny ujawniono kolejne narkotyki oraz pozostałość po uprawie konopi indyjskich i urządzenia do wytwarzania z niej marihuany.  W sumie zabezpieczono blisko 22 gramy marihuany oraz ponad 4 gramy amfetaminy.
30-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Policjanci przyznają, że mężczyzna jest im znany z wcześniejszej przestępczej działalności.

cz
śr, 11 października 2017 12:20
Data ostatniej edycji: śr, 11 października 2017 15:31:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0