środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Ten weekend nie będzie ładny

W piątek zachmurzenie duże i początkowo przelotne opady deszczu, a po południu będą większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna w regionie dziś do 16°C, ale odczuwalna będzie o połowę niższa ze względu na wiatr południowo-zachodni i zachodni, który w porywach może osiągnąć do 70 km/h. Niestety kolejne dni niewiele lepsze, choć wiatr osłabnie.

Najbliższa noc w regionie będzie bardzo zimna. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewidują, że temperatura minimalna w regionie spadnie od 6°C do 8°C. 
W sobotę przynajmniej początek dnia ma być ładniejszy niż dziś. Początkowo zachmurzenie umiarkowane, po południu będzie wzrastało do dużego, a w konsekwencji ponownie spodziewane są opady deszczu. Nieco cieplej - temperatura maksymalna od 16°C do 18°C. Wiatr słaby, południowy i południowo-wschodni sprawi, że temperatura odczuwalna powinna wzrosnąć do ok. 16 °C.
Noc z soboty na niedzielę pochmurna z występującymi miejscami opadami deszczu, ale cieplejsza od tej z piątku na sobotę. Temperatura minimalna od 10°C do 12°C.
W niedzielę nad regionem przewidywane jest zachmurzenie całkowite, a przed wieczorem także przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 16°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0