środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Wypadek pod Stawiskami i kolizja pod Rydzewem

W okolicy wsi Rogale koło Stawisk doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką, która dachowała. Po wypadku dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu pracują służby ratunkowe, a policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków.

Jak przekazuje asp. sztab. Joanna Makarewicz, z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, z pierwszych informacji wynika, że do wypadku, który około 12.30 wydarzył się w okolicach wsi Rogale, doszło gdy kierowca samochodu ciężarowego prawdopodobnie wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia z osobówką jadącą od strony Roman w kierunku Stawisk. Po zderzeniu osobówka dachowała. Dwie jadące nią osoby zostały zabrane do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznały obrażeń. 

Kolizja pod Rydzewem
Kilka minut wcześniej doszło do zderzenia dostawczego iveco z ciągnikiem koszącym trawę na poboczu drogi krajowej nr 61 okolicach wsi Rydzewo pomiędzy Łomżą a Ostrołęką. Tu żadnemu z kierowców nic się nie stało, ale z uszkodzonego pojazdu na jezdnie wylał się olej napędowy. Na miejscu pracują m.in. strażacy, którzy usuwają substancję z jezdni.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0