środa, 21 lutego 2018 napisz DONOS@

Uwaga! Kradną samochody z miasta

Do kilku kradzieży aut doszło w ostatnim czasie w Łomży. Dzisiejszej nocy została skradziona toyota Rav 4 z osiedla domków jednorodzinnych, a wcześniej dwie mazdy z parkingów na blokowiskach. Policja poszukuje aut i złodziei i apeluje do mieszkańców o czujność.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży potwierdza informacje, że rano policji zgłoszono kradzież toyoty. 
- Prowadzone są w tej chwili czynności w tej sprawie – mówi. 
Samochód został skradziony z posesji na osiedlu domków jednorodzinnych. Kilka tygodni wcześniej złodzieje grasowali na osiedlach blokowisk. Pod koniec sierpnia i na początku września z tych parkingów skradziono dwie mazdy. Wcześniej – w czerwcu – skradziono audi także z osiedla domków jednorodzinnych. Skradzione samochody i złodzieje nadal są poszukiwani przez policję, która apeluje do mieszkańców sąsiedzką czujność zwłaszcza w nocy.
- Zwracajmy uwagę na to co dzieje się wokół nas. Nie bójmy się zadzwonić po policję jeżeli zauważymy jakieś podejrzanie zachowujące się osoby w pobliżu parkingów czy posesji zwłaszcza wieczorami i w nocy. Każdy taki sygnał będzie sprawdzony przez policyjny patrol - mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zapewniając, że sąsiedzka czujność i pomoc skutecznie odstrasza złodziei.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0