piątek, 23 lutego 2018 napisz DONOS@

Niebezpiecznie na drodze

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło około godz. 13 w Łomży. Najpierw na Alei Legionów w okolicy stacji paliw Ryś samochód potrącił pieszego, a kilka minut później na ulicy Zjazd doszło do kolizji samochodów osobowych. Ranny pieszy trafił do szpitala, a na Zjeździe ruchu odbywa się wahadłowo.

Na razie nie są znane szczegóły obu zdarzeń. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, informuje, że do potrącenia pieszego doszło na przejściu dla pieszych. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Przebieg i okoliczności wypadku ustalają pracujący na miejscu funkcjonariusze policji.   
Na ulicy Zjazd doszło zaś do kolizji samochodów osobowych. Jeden z kierowców jadących od Piątnicy do Łomży na wysokości stadionu miejskiego prawdopodobnie wskutek nieuwagi najechał na tył jadącego przed nim samochodu. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.
Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży apeluje do kierowców o ostrożną jazdę. Dziś warunki panujące na drogach regionu są trudniejsze ze względu na występującą mżawkę i przelotne opady deszczu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0